class="home page-template-default page page-id-990 vcwb wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7 vc_responsive ">

Scoliosis is the bending of the spine to the right or left direction, which occurs in the chest and lower back regions of the body.

There is an appropriate treatment for kyphosis to correct its curvature regardless of the degree of the condition.

In cases where pain does not go away with medication and additional treatments, surgical treatment is considered as an option.

Treatment and operations for herniated disc, lordosis, ankylosing spondylitis and other spinal deformities

Prof. Dr. Şevki Erdem has dedicated his professional career to working on projects that enable people to stand upright. With almost 20 years of experience in the field of Scoliosis, Kyphosis, and Spine Surgery, Erdem’s operations have not only helped patients in Turkey but also numerous patients from abroad to regain their lives. Prof. Dr. In 2016, Erdem founded and became the chairman of eS-Camp Scoliosis and Kyphosis Therapy Camp, which offers alternative treatments for spine disorders such as physiotherapy, psychotherapy, breathing exercises, yoga, and mental techniques.

Prof. Dr. Şevki Erdem works at Kartal Kızılay Hospital.

Prof. Dr. Şevki Erdem was awarded the title of “Doctor of the Year” by the Ministry of Health in 2013 due to his dedicated and successful work.

OUR VIDEOS

COMMENTS FROM YOU

Mehmet Salih Akbas
Mehmet Salih Akbas
2023-01-07
İçten gelen bir samimiyet, İçten gelen bir güleryüz, İçten gelen bir hizmet, İçten gelen bir BAŞARI HİKAYESİ... Prof. Dr. Şevki Erdem kendi branşında gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla her zaman 1 NUMARA olmayı başarmıştır. Son derece MÜTEVAZİ kişiliği ile insanları kendine hayran bırakıyor ve bir ekibi varki sormayın gitsin... Bunlar insan değil tabiri caizse hepsi birer MELEK desem yeridir. Bu kadar mı hoşgörülü olur insan... Bu kadar mı içten olur insan... Bu kadar mı duyarlı olur insan... Tek kelime ile MUHTEŞEM bir ekip. Bu arada methiyeler dizdiğimi sananlar varsa yanılıyor; Zira, Şevki Hoca önderliğindeki bu ekip takdire şayan bir şekilde görevlerini ifa ederken ASLA maddiyata önem vermemiş ve paraya tevessül etmemişlerdir. Temel ilkeleri İNSAN'dır. İşte onlara başarıyı getiren tam da budur. Yazacak o kadar çok şey var ki, inanın günlerce yazabilirim. Sade ve Yalın... Olduğu gibi... Dedim ya BİR BAŞARI HİKAYESİ... Güzel olan herşeyin sizinle ve de herşeyin gönlünüzce olmasını dilerken, mesleki hayatınızda üstün başarılar temenni ediyorum en içten dileklerimle ve de Can-u gönülden... Herşey için TEŞEKKÜR VE ŞÜKRANLARIMI ARZETMEYİ BİR BORÇ BİLİRİM. ALLAH RAZI OLSUN. SÜRÇ-İ LİSAN ETTİYSEK AFFOLA. SAYGILARIMLA... MEHMET SALİH AKBAŞ(Merve Akbaş'ın babası).
Mehtap Çelik
Mehtap Çelik
2022-12-24
19/12/2022 Pazartesi günü kardeşim Nebi’yi skolyoz ameliyatı yaptı doktorumuz. İlk günden beri ilgisi alakası ve bilgisiyle bize güven vermişti hocamız. Allah Şevki hocamızdan razı olsun kardeşim çok iyi. Hastane de çalışan tüm personel de güler yüzlü ve her konuda yardımcı oluyorlar. İyi ki size denk geldik.
ozgur Kilinc
ozgur Kilinc
2022-12-22
Şevki hocam... hem insan olarak hem doktor olarak çok kıymetli. Kızım skolyoz hastasıydı kaç tane hastane gezdik bilmiyorum sözde kemik hastanesi olan baltalimani bile bize cevap olmadı iki kere ameliyat olacak dendi yok olmayacak dendi zaten bizim için endişe dolu olan o süreç daha da vahim bir sürece dönüştü. Allah razı olsun eninde sonunda şevki hocamızla tanıştık. Kızım ameliyat oldu şuan 4.gündeyiz şükürler olsun hicbir sorun yok ameliyatının ikinci günüde yürümeye başladı. Allah sizden razı olsun iyi ki varsınız. 🙏🙏
Sevcan Tabak
Sevcan Tabak
2022-12-18
Şevki Hocamızı 1 yıl önce tanıdık.İyi ki de tanımışız.13 Aralık 2022de skolyoz ameliyatını yapan başta Şevki Erdem hocamıza,ekibine ve Elif Hemşireye çok teşekkürler. İyi ki varsınız..
Yağmur Gün
Yağmur Gün
2022-12-15
Sn. Şevki Erdem , önceki yıllarda da size ameliyat olan anneme 2022 temmuz 6 da tekrar ameliyat tarihi verip sonrasında her arandığınızda çeşitli sebeplerle erteleyip , en son kendine başka bir doktor bul demenizin özel bir sebebi var mı ? Neden senelerdir hastanız olan annemi bu şekilde ötelediniz ve oyaladınız ?
Nurgül Kaya
Nurgül Kaya
2022-12-15
Benim 80 derecelik kifoz ve 35 derecelik skolyozum vardi ve izmirde gitmedigim hastane kalmadi hepsi bana felc kalirsin dedi yapamazyiz dediler hastaligimi ogrendigimde 20 yasindaydim suan 30 yasindayim agrilarim çoğaldı ve bir sekilde sevki erdem hocayla tanıştım arastirdim ve istanbul haydarpasa numune hastanesine gelsim burda ameliyat oldum o kadar kendinen emin o kadar iyidi ki sevki beye cook tesekkur ederim tabi butun calisanlara hemşiresi elif hanima cok iyi ler gercekten resmen kendini benim gibi hastalari iyilestirmeye adamis
Havva ŞAHİN
Havva ŞAHİN
2022-12-05
O1-12-2022 tarihinde Oğlum furkan şahin 22 yaşında kifozdan amaliyat oldu porofisor doktor şevki erdem hocamız ameliyatımızı yaptı kifoz %87 idi Şevki hocamız ve ekibine çok teşekkür ederiz çok güzel geçti herkese tavsiye ederim ben başka yerlere de gittim amaliyat ettirmem dediler ama dahada kötü oldu karşıma şevki erdem hocamız cıktı Allahım ondan ve ekibinden Allahım razı olsun Allahım böyle hocaları başımızdan eksik etmesin 🤲🤲🤲
Furkan Sahin
Furkan Sahin
2022-12-05
Çok güzel bir doktor çok tavsiye ederim çok düz oluyosun